Akçay Meşrubat Kurumsal Bilgileri

tasarim59

Akçay Meşrubat Kurumsal Bilgileri

Vizyon

     Şirketimiz, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmıştır. Bu bağlamda son teknolojilerin desteğiyle sürekli kendini yenileyen bir hizmet anlayışı benimser ve bunu hayata geçirir. Hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı hizmetler sunar. Sunduğu mevcut ve potansiyel hizmet ve ürün gruplarını titizlikle seçer ve bilinen markalarla işbirliği yapar. Yaygın bir satış ve dağıtım ağına sahiptir ve genişleyen ürün grubuyla birlikte lojistik olarak da genişleyebilecek bir alt yapı oluşturmuştur. Vizyonumuz klasik anlayışın dışına çıkarak, müşterilerimize, iletişim araçlarının etkin kullanımıyla gerçekleşecek, sipariş ve ödeme kolaylığı ve güçlü filomuz ile hızlı ulaşım sağlayarak farklılık yaratmaktır.


Misyon

      Şirketimiz hizmet sektöründe faaliyet göstermenin bilinciyle hareket etmektedir. İnsan sağlığı ve onun gereklerine riayet etmek öncelikli misyonumuzdur. Grubumuz saygın markalarla işbirliği yaparak, tüketici memnuniyetini maksimumda tutmayı hedefler. Ayrıca tüketici haklarını korumayı, olası olumsuzluklarda sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt eder. Çalışan haklarına, iş güvenliğine sahip çıkar. İş kolunun gerektirdiği sınırlarda insan ve çevre faktörüne öncelik tanıyarak gerekli önlemleri alır. Sosyal sorumluluk bilincine sahiptir ve bu konuda ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapar.

Akçay Meşrubat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

Adres : Türkgücü Mücavir Mh. Yavuz Alpaslan Cd. No:5B/12 Çorlu / Tekirdağ    Tel : 0 282 685 45 61    Fax : 0 282 685 45 71

info@akcaymesrubat.com

Web Mail